MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11409332
nr 1140 9332
4 st, ek, klädsel i skinn, början 1900-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:57:33
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)